Konserwacja i Renowacja Dachu Niepołomice

 

Konserwacja i Renowacja Dachu Niepołomice

Specjaliści z MDN są ekspertami w renowacji i konserwacji dachów. Dzięki 25-letniemu doświadczeniu w branży, możesz liczyć na jakość i bezkompromisową obsługę.

Posiadamy duże doświadczenie we wszelkiego rodzaju konserwacji i renowacji dachów. Zajmujemy się naprawą pokryć dachowych budynków mieszkalnych, komercyjnych i przemysłowych.

Typowe problemy z dachami:

Wiele problemów, z którymi boryka się większość dachów, można powiązać ze słabą wentylacją i niewłaściwą izolacją, które prowadzą do kondensacji oraz rozwoju mchu i alg w systemie dachowym, co osłabia ogólną strukturę.

Inne typowe problemy, z którymi boryka się większość dachów, to uszkodzenie dachu. Elementy niszczeją od słońca, deszczu, wiatru, śniegu i lodu. Uszkodzenia mogą być powodowane przez spadające drzewa i nadmiar liści. Zewnętrzne uszkodzenia fizyczne i niewłaściwa instalacja mogą prowadzić do braku lub rozerwania gontów dachowych, zniszczenia gontów i/lub pogorszenia stanu obróbki blacharskiej. Wszystkie te problemy mogą spowodować uszkodzenia spowodowane przez wodę i potencjalną potrzebę całkowitej wymiany dachu.

Jeśli masz jakiekolwiek uszkodzenia lub bieżące problemy z dachem, zadzwoń do ekspertów z MDN. Nasz zespół może ocenić szkody i zapewnić bezpłatną wycenę potrzeb związanych z naprawą dachu.

 

Usługi

Wymiana Gwoździ w Dachu Niepołomice

Wymienimy zardzewiałe gwoździe i inne małe elementy.

Odgrzybianie Dachówek Niepołomice

Usuniemy grzyb i zabezpieczymy dach przed ponownym pojawieniem się grzyba.

Usuwanie Glonów z Dachu Niepołomice

Usuniemy glony i inne zanieczyszczenia.

Call Now Button